Internet

Twój niezwykły e-sklep

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest łatwe w obsłudze, ale zarazem pełne zaawansowanych opcji. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to dostęp do rozwiązań przystosowanych do rozmaitych oczekiwań osób, chcących otworzyć biznes w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz dostaw, także do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez potrzeby podpisywania umów z firmami kurierskimi. To integracje z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a to tylko część świadczonych przez nas usług.

Według zebranych przez nas informacji, wykorzystywanie stworzonych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia 2-4 godziny każdego dnia. Nasi eksperci regularnie dodają kolejne opcje, byś jako sprzedawca mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci wybrać korzystny plan, przystosowany do Twoich wymagań. Ponadto masz okazję przetestowania naszej platformy za darmo przez 14 dni. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest faktycznie łatwe i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Zakładając e-sklep na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to dobry pomysł, gdy jesteś miłośnikiem czegoś oraz chcesz połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To znakomite wyjście, jeżeli planujesz zacząć dorabiać do pensji, ale też sprawdzić plan na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie przyjęty przez klientów. Uruchom e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę www, aby uzyskać więcej informacji.